بیمیتو خرید آنلاین بیمه
بیمیتو خرید آنلاین بیمه

بیمه رازی

شرکت بیمه رازی در تمامی رشته‌‌های بیمه مانند بیمه اتومبیل، بیمه آتش‌‌سوزی، بیمه عمر، بیمه درمان تکمیلی و ... فعالیت می‌‌کند. سطح توانگری بیمه رازی یک است و به نسبت تعداد بیمه خریداری شده، پرداخت خسارت خوبی دارد. این شرکت بیمه برای سه سال متوالی تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کننده را دریافت کرده است. شرکت بیمه رازی خدمات واحد خسارت سیار را ارائه می‌دهد. سرمایه‌گذاری مطمئن و بدون ریسک با سود تضمین شده بلندمدت، حمایت مالی از خانواده در صورت نبود یا ازکارافتادگی سرپرست و تضمین دوران بازنشستگی مرفه در مدت مورد نظر از جمله مزایای بیمه زندگی شرکت رازی است.

بیمه رازی در یک نگاه

شرکت بیمه رازی، اولین شرکت بیمه خصوصی در ایران، از اوایل سال 1382 با سرمایه 140،000 میلیون ریال فعالیت خود را آغاز نمود که در سال 1400 و با افزایش 700 درصدی جزء 5 شرکت اول صنعت بیمه در میزان سرمایه قرار گرفت و سرمایه شرکت به حدود 20 هزار میلیارد رسید.

بیمه رازی در سال 1400 موفق به کسب رتبه توانگری یک صنعت بیمه شد. این شرکت بیش از 6 هزار مرکز درمانی طرف قرارداد بر خط در تمامی شهرهای کشور، 47 شعبه در کلیه مراکز استان‌ها و کلانشهرها و 1800 نماینده حقیقی، حقوقی و زندگی و 600 پرسنل در سراسر کشور است. 

بیمه رازی توانسته همچنان در سال ۱۴۰۳، سطح یک توانگری مالی خود را حفظ کند. این شرکت مجوز قبولی اتکایی را تمدید و از خارج دریافت کرده است.

پوشش‌های بیمه رازی

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه رازی

بیمه رازی علاوه بر رشته‌های اصلی بیمه مثل بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر، بیمه درمان و… رشته‌های بیمه‌ای خاص را هم ارائه می‌کند؛ بیمه‌های خاص مثل بيمه تضمين كيفيت ساختمان، بيمه اعتباری، بيمه پول، بيمه انرژی، بيمه هواپيما و بيمه كشتی. در ادامه انواع خدمات محبوب این شرکت بیمه را بررسی می‌کنیم. 

 • شرکت بیمه رازی بیمه‌نامه زندگی آینده‌ساز را به عنوان کامل‌ترین بیمه‌نامه زندگی و سرمایه‌گذاری ارائه کرده است که دارای مجموعه کاملی از پوشش‌های بیمه‌ای برای بیمه‌گذار و بیمه‌شده است و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد.

  پرداخت سرمایه فوت بیمه‌نامه در صورت فوت به هر علت بیمه شده؛
  پرداخت مستمری در صورت فوت به هر علت بیمه‌گذار؛
  جبران هزینه‌های درمان (بیمارستانی و درمان طبی)؛
  معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کارافتادگی بیمه‌گذار و بیمه‌شده به هر علت؛
  معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت فوت بیمه‌گذار.

 • در طول سفر امکان دارد اتفاقات متنوعی برای مسافران خارجی بیفتد؛ حوادثی که با‌توجه‌به شرایط خاص خارج از کشور می‌تواند هزینه‌های سنگینی را برای مسافران رقم زند.

  موارد تحت پوشش بیمه مسافرتی عبارت است از:

  پرداخت هزینه‌های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور 
  جابه‌جایی یا بازگرداندن بیمه‌شده به کشور در طول سفر در اثر بروز بیماری یا حادثه؛
  پرداخت هزینه فوریت‌های دندانپزشکی؛
  هزینه بازگشت یکی از بستگان همراه بیمه شده به کشور؛
  بازگرداندن جسد متوفی به ایران؛
  پرداخت هزینه‌های سفر یکی از بستگان در صورت بستری شدن بیمه شده در بیمارستان؛
  بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از بستگان؛
  ارسال پیام‌ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری؛
  فقدان گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور؛
  جبران خسارت فقدان بار تحویلی به هواپیما؛
  جبران خسارت تاخیر در ورود بار همراه مسافر؛
  جبران خسارت تاخیر در حرکت؛
  معاضدت حقوقی  ؛
  حواله وجه وثیقه؛
  حواله وجه نقد؛
  تحویل دارو.

 • داشتن بیمه شخص ثالث برای تمامی دارندگان خودرو و موتورسیکلت ضروری است. بیمه رازی این بیمه اجباری را ارائه می‌‌کند. بیمه شخص ثالث سه نوع پوشش دارد:

  پوشش خسارت مالی راننده و افراد زیان‌‌دیده؛

  پوشش خسارت جانی راننده و افراد زیان‌‌دیده؛

  پوشش خسارت جانی راننده مقصر.

 •  

  بیمه بدنه رازی از بیمه‌های اتومبیل این شرکت است. بیمه رازی تمام پوشش‌‌های اضافی بیمه بدنه را در کنار پوشش‌‌های اصلی ارائه می‌‌کند.
  پوشش‌‌های اصلی بیمه بدنه رازی عبارت است از:

  پوشش حادثه و تصادف (برخورد خودرو با اجسام ثابت یا متحرک)؛
  پوشش واژگونی و سقوط خودرو؛
  پوشش آتش‌‌سوزی، صاعقه و انفجار؛
  پوشش سرقت کلی خودرو (سرقت خودرو به همراه تمامی وسایل آن)؛

  پوشش‌‌های اضافی که می‌‌توانید با پرداخت حق‌‌بیمه بیشتر به بیمه خود اضافه کنید شامل موارد زیر است:

  پوشش سرقت درجا (سرقت لوازم و اشیا فابریک یا تحت پوشش بیمه)؛
  پوشش شکست شیشه (به صورت خودبه‌خودی)؛
  پوشش بلایای طبیعی (سیل، زلزله، آتشفشان و ...)؛
  پوشش هزینه ایاب و ذهاب؛
  پوشش پاشیدن رنگ و مواد اسیدی؛
  پوشش نوسانات قیمت؛
  پوشش ترانزیت.

 •  

  بیمه آتش‌‌سوزی ملک و وسایل آن را در برابر یک سری از خطرات بیمه می‌‌کند.
  خطرات اصلی بیمه آتش‌‌سوزی شامل موارد زیر است:

  آتش‌‌سوزی؛
  صاعقه؛
  انفجار.

  خطرات فرعی که می‌‌توانید به بیمه آتش‌‌سوزی اضافه کنید عبارت است از:

  زلزله؛
  ترکیدگی لوله؛
  حوادث طبیعی (آتشفشان، سیل و ...)؛
  سرقت با شکست حرز (شکستن قفل یا پنجره و تلاش برای ورود به ملک)؛

  علاوه بر پوشش‌‌های بالا تعداد زیادی پوشش دیگر وجود دارد که می‌‌توانید به بیمه خود اضافه کنید. باید توجه کنید که از ابتدای سال 1400 خرید بیمه آتش‌‌سوزی برای منازل مسکونی اجباری شده است .

استعلام و خرید آنلاین بیمه رازی از ازکی

با مراجعه به سایت ازکی می‌توانید انواع خدمات و بیمه‌ شرکت رازی را خریداری کنید. برای این کار باید وارد صفحه بیمه رازی شوید و پس از آن یکی از خدمات بیمه‌ای را انتخاب کنید که به دنبال آن هستید. پس از وارد کردن اطلاعات لازم، بیمه رازی را انتخاب کنید و به راحتی در هر زمان و مکانی که هستید بیمه خود را خریداری کنید. پیش از خرید هر زمان که خواستید می‌توانید با مشاوران ازکی تماس بگیرید تا در رابطه با خرید آنلاین رشته بیمه‌‌ای رازی از ازکی شما را راهنمایی کنند.

رازی از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت همراز بیمه رازی یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه رازی در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

انواع خدمات بیمه‌ای اعم از بیمه اموال، اشخاص و مسئولیت فعالیت دارد. بیمه درمان تکمیلی، بیمه‌ حوادث ، بیمه شخص ثالث، بیمه‌ بدنه خودرو، بیمه‌ آتش‌‌سوزی، بیمه‌ مسئولیت و بیمه عمر توسط نمایندگی‌های بیمه رازی در شهرها و استان‌های مختلف کشور ارائه می‌شود.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه رازی و همینطور در صفحه بیمه رازی در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه رازی یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. شرکت بیمه رازی بیمه‌نامه زندگی آینده‌ساز را به عنوان کامل‌ترین بیمه‌نامه زندگی و سرمایه‌گذاری ارائه کرده است که دارای مجموعه کاملی از پوشش‌های بیمه‌ای برای بیمه‌گذار و بیمه‌شده است.

برای دریافت خسارت از بیمه رازی می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه رازی خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.