بیمیتو خرید آنلاین بیمه
بیمیتو خرید آنلاین بیمه

بیمه کارآفرین

هرکدام از طرح‌های بیمه عمر کارآفرین مزیت‌ها و امکانات خاص خودشان را دارند. امکان برداشت و بازخرید اندوخته بیمه عمر تا سقف 90٪ ارزش بیمه‌نامه، امکان دریافت وام تا سقف 90٪ ارزش بیمه‌نامه بدون نیاز به ضامن، سرمایه گذاری مناسب و سودآور، معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت ازکارافتادگی دائم از جمله مزایای بیمه عمر کارآفرین است.

بیمه کارآفرین در یک نگاه

شرکت بیمه کارآفرین در تاریخ 1381/12/27 به شماره ۲۰۰۸۴۵ به ثبت رسید و با اخذ مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1382/02/28 فعالیت خود را در سطح کشور به عنوان نخستین شرکت بیمه خصوصی آغاز کرده است. شرکت بیمه کارآفرین وابسته به چند شرکت خصوصی مهندسی و ساختمانی و همچنین بانک کارآفرین است که صاحبان عمدهٔ سهام آن هستند.

در حال حاضر تعداد نمایندگی‌های حقیقی و حقوقی شركت در تهران و شهرستان‌ها 1466 است كه از این تعداد 180 نمایندگی در تهران و 1020 نمایندگی در شهرستان‌ها فعالیت دارند.

پوشش‌های بیمه کارآفرین

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه کارآفرین

نمایندگی‌ها و شعب بیمه کارآفرین تمامی محصولات بیمه‌ای از جمله بیمه خودرو، بیمه مسئولیت، بیمه آتش سوزی و بیمه مهندسی، بیمه باربری و ... را صادر می‌کنند. این شرکت همچنین انواع بیمه‌های زندگی با طرح‌های ویژه عرضه می‌کند. درضمن در چارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه، طرح‌های جدید بیمه‌ای مثل انواع بیمه باربری و طرح‌ها خاص، بیمه انرژی و بیمه مهندسی را هم برای حوزه اقتصاد کشور ارائه می‌کند.

 • بیمه آتش‌‌سوزی و زلزله کارآفرین ساختمان و تاسیسات و اثاثیه منازل یا ماشین‌آلات، موجودی کالا، موجودی مواد اولیه کارگاه‌ها و کارخانه‌ها را در مقابل خطرات اصلی آتش سوزی، انفجار و صاعقه بیمه می‌کند. این بیمه‌نامه می‌تواند برای انواع ساختمان با کاربری مسکونی و صنعتی یا تجاری و انبار صادر شود. در ضمن می‌توانید خطرات اضافی مثل سیل، زلزله، طوفان، سقوط هواپیما، ترکیدگی لوله آب، ضایعات، شکست شیشه برف و باران و هزینه پاک‌سازی و ... را باتوجه‌به نیاز ساختمان خود به بیمه‌نامه اضافه کنید.

 • بیمه شخص ثالث کارآفرین خسارت‌های وارد شده به کلیه اموال منقول و غیرمنقول متعلق به شخص ثالث را پرداخت می‌کند. مهمتر از همه خسارت جانی هر زیاندیده‌ای که آسیب بدنی ببیند، چه شخص ثالث و چه راننده مسئول حادثه تحت پوشش بیمه شخص ثالث خواهد بود. منظور از خسارت جانی دیه جرح یا دیه فوت و دیه نقص عضو است.

 • بیمه بدنه کارآفرین یکی از انواع بیمه خودرو است. با پوشش بیمه بدنه خودرو اگر ماشین بیمه‌شده در تصادف و حوادثی مثل واژگونی و آتش سوزی و انفجار آسیب ببیند به او خسارت پرداخت می‌شود. مبلغ این خسارت براساس هزینه‌های تعمیر و بازسازی ماشین و بدنه یا تهیه قطعات یدکی آن محاسبه می‌شود. پوشش سرقت کلی بیمه بدنه کارآفرین هم درصورت دزدیده‌شدن ماشین تا 80 درصد ارزش ماشین را به مال‌باخته بازمی‌گرداند.

 • بیمه درمان گروهی با جبران کلیه هزینه‌های درمان بیمارستانی و همچنین اعمال جراحی سرپایی و پاراکلینیکی، از تحمیل این هزینه‌ها به خانواده کارکنان جلوگیری می‌کند و آرامش خاطر را به کارکنان و خانواده آنان باز می‌گرداند. هر موسسه‌ای باید کارمندان و کارگران خود را بیمه پایه کند. این بیمه درمان، علاوه بر پوشش هزینه‌های حق ویزیت پزشک و هزینه‌های خرید دارو، باید هزینه‌های درمانی و جراحی را در مراکز درمانی پوشش دهد. بااین‌حال، بخش قابل‌توجهی از این هزینه‌ها را بیمه پایه جبران نمی‌کند. بیمه‌گران برای جبران اینگونه هزینه‌های تامین‌نشده توسط بیمه‌گر اول، بیمه درمان گروهی درمان را عرضه می‌کنند.

 •  

  بیمه عمر کارآفرین قرارداد بیمه‌ای است که امکانات فوق‌العاده و متنوع سرمایه‌گذاری را برای بیمه‌گذار فراهم می‌کند. همچنین در صورت فوت بیمه‌گذار، به بازماندگان باتوجه‌به میزان و مقدار اندوخته بیمه‌نامه غرامت پرداخت می‌کند. درواقع بیمه عمر کارآفرین راهی امن برای تامین مالی خودمان، خانواده و عزیزانمان است. از این بیمه‌نامه حتی می‌توان برای دریافت مستمری بازنشستگی علاوه بر حقوق دریافتی پایه استفاده کرد.

  شرکت بیمه کارآفرین ۲ طرح برای انواع بیمه‌نامه عمر می‌کند:

  بیمه عمر اندوخته‌دار امید
  بیمه عمر و سرمایه‌گذاری

  اصلی‌ترین و مهم‌ترین‌های پوشش‌های بیمه عمر کارآفرین عبارتند از:

  پوشش غرامت فوت به‌هر دلیل
  پوشش سرمایه بیماری خاص (سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی باز قلب، پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان) تا حداکثر 30٪ سرمایه فوت
  پوشش سرمایه فوت به علت حادثه تا 4 برابر سرمایه فوت
  هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه
  غرامت نقص عضو ناشی از حادثه
  پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق‌بیمه درصورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه‌شده

   

 • بیمه مسافرتی یکی از انواع بیمه‌نامه اشخاص است که خطرات مختلف سفر را برای افرادی پوشش می‌دهد که قصد سفر به خارج از کشور دارند. با بیمه مسافرتی کارآفرین و طرح بیمه گردشگری تمامی هزینه‌ خدمات درمانی و پزشکی و حتی دندان‌پزشکی در کشور مقصد یا خسارت گم‌شدن بار و چمدان و همچنین گم‌شدن و سرقت پول و مدارک در سفر به بیمه‌شده پرداخت می‌شود.

استعلام و خرید آنلاین بیمه کارآفرین از ازکی

هرکدام از انواع محصولات بیمه‌ای شرکت بیمه کارآفرین را می‌توانید به‌صورت آنلاین از سایت ازکی بخرد. یعنی به‌جای مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی‌های این شرکت از خانه و محل کار و حتی در روز تعطیل هم می‌توانید یک بیمه نامه با تعهدات و پوشش‌های مورد نیاز بخرید. قبل از خرید هم می‌توانید شرایط و قیمت هرکدام از بیمه نامه‌های شرکت کارآفرین را با دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید. 

کارآفرین از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت رسمی بیمه کارآفرین یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه کارآفرین در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه آتش‌سوزی، بیمه حوادث، بیمه عمر، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مسئولیت و بیمه مسافرتی از جمله پوشش‌های شرکت بیمه کارآفرین است.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه کارآفرین و همینطور در صفحه بیمه کارآفرین در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه کارآفرین یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه عمر کارآفرین قرارداد بیمه‌ای است که امکانات فوق‌العاده و متنوع سرمایه‌گذاری را برای بیمه‌گذار فراهم می‌کند.

برای دریافت خسارت از بیمه کارآفرین می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه کارآفرین خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.