بیمیتو خرید آنلاین بیمه
بیمیتو خرید آنلاین بیمه

بیمه ملت

بالاترین سطح توانگری مالی در بین شرکت‌های بیمه و شبکه فروش گسترده (شعب و نمایندگی‌های فعال) در سراسر کشور، تامین آسایش فکری و مالی استفاده‌کنندگان و امکان قسط‌بندی پرداخت حق بیمه از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های بیمه ملت است. دریافت وام بیمه عمر بعد از سال دوم و بدون ضامن، ایجاد سرمایه یا مستمری برای همه افراد جامعه، حمایت از خانواده در شرایط ناگوار ناشی از فوت یا از کارافتادگی سرپرست خانواده و معافیت از مالیات بر درآمد و مالیات بر ارث از جمله مزایای خرید بیمه زندگی ملت است.

بیمه ملت در یک نگاه

شرکت بیمه ملت (سهامی عام) در تاریخ 1382/08/12 با شماره 211230 و شناسه ملی 10102526951 در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و در تاریخ 1382/09/04 با مجوز شماره 23863 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تاسیس شد. در حال حاضر بزرگ‌ترین بیمه خصوصی کشور است.

این شرکت در طول فعالیت خود با انعقاد قراردادهای بزرگ در صنایع مختلف، نقش مهمی در پشتیبانی از فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زایی در کشور داشته است. بیمه‌ملت امسال هم برای نهمین سال متوالی، موفق به کسب بالاترین رتبه توانگری در بین شرکت‌های بیمه داخلی بر اساس گزارش رسمی بیمه مرکزی شد. سرمایه‌گذاران اصلی بیمه ملت شرکت گروه بهمن، شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین، شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت افق نیلی خلیج فارس و … است. در حال حاضر شرکت بیمه ملت حدودا 8 شعبه، 990 نمایندگی حقیقی، 12 نمایندگی حقوقی و 890 نماینده بیمه عمر فعال در سراسر کشور دارد.

پوشش‌های بیمه ملت

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه ملت

بیمه ملت به‌عنوان یکی از شرکت‌های خصوصی بیمه به ارائه انواع خدمات بیمه‌ای در زمینه رشته‌های مختلف بیمه شامل بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر، بیمه درمان، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری و ... می‌پردازد. این شرکت همچنین خدمات کاملی را به بخش دولتی، بانک‌ها، بازار سرمایه،‌ صنایع مختلف،‌ شرکت‌های خدماتی و بخش خصوصی ارائه می‌کند.

  • در سراسر جهان بیمه زندگی از رایج‌ترین رشته‌های بیمه‌ای به شمار می‌رود. هدف اصلی بیمه زندگی ملت، تامین آرامش خاطر با تضمین پشتیبانی مالی در صورت وقوع خسارت مالی یا مشکل احتمالی به وجودآمده در صورت فوت شخص بیمه شده است. درواقع بیمه زندگی از آینده مالی بیمه‌گذاران حمایت می‌کند. 

  • بیمه شخص ثالث ملت یکی از انواع بیمه‌نامه خودرویی و مسئولیت مدنی است که خسارت‌های جانی وارد شده به اشخاص در حین سانحه‌هایی را جبران می‌کند که وسایل نقلیه در آن دخیل است. همچنین جبران خسارت‌های مالی وارد شده به خودرو یا وسیله نقلیه‌ای که مقصر سانحه نیست هم به کمک بیمه شخص ثالث پرداخت می‌‌شود. باتوجه‌به افزایش نرخ دیه و تعهدات بیمه شخص ثالث و به تبع آن افزایش قیمت بیمه، برخی از افراد امکان پرداخت حق بیمه یک ساله را ندارند. این افراد می‌توانند بیمه ملت خود را به‌صورت کوتاه‌مدت ( از ۱ روز تا ۳۶۵ روز) بنا به درخواست خود خریداری کنند.

  • با افزایش قیمت خودروها و سخت بودن هزینه جبران خسارت‌های واردشده به بدنه آنها بر اثر سانحه، خرید بیمه بدنه انتخاب مناسبی است. پوشش‌های بیمه بدنه ملت به ۲ دسته پوشش‌های اصلی و پوشش‌های اضافی تقسیم می‌شود. پوشش‌های اصلی بیمه بدنه ملت شامل خسارت‌های حاصل از حادثه، آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت است. برای خرید پوشش‌های اضافی بیمه بدنه ملت باید حق بیمه بیشتری را پرداخت کنید. این پوشش‌ها شامل نوسانات قیمت بین ۲۵ درصد تا ۱۰۰ درصد ارزش خودرو، روزهای تعمیرات، مواد شیمیایی، بلایای طبیعی، شکست شیشه بدون حادثه و ... است.

  • بیمه آتش سوزی ملت دارای ۶ زیر مجموعه مختلف است. اولین آنها بیمه آتش‌سوزی مسکونی است که خود آن به ۴ طرح مختلف بیمه آتش‌سوزی معمولی، بیمه آتش‌سوزی طرح نوید ۱، ۲ و ۳ تقسیم می‌شود. بیمه آتش‌سوزی واحدهای صنعتی، واحدهای غیر صنعتی، انبار با سرمایه شناور (سرمایه متغیر موجودی کالا و مواد)، آتش‌سوزی با شرایط جایگزین و بیمه آتش‌سوزی مرهونات بانکی از دیگر زیر مجموعه‌های بیمه آتش‌سوزی و زلزله ملت است.

  • برای اطمینان خاطر هنگام رانندگی با موتورسیکلت، داشتن بیمه ضروری است. بیمه‌های موتورسیکلت معمولاً شامل دو نوع هستند: بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه. بیمه ملت هر دو نوع را برای موتورسیکلت‌ها ارائه می‌دهد. بیمه شخص ثالث، مشابه بیمه ماشین، خسارات مالی و جانی وارد شده به دیگران و همچنین خسارات جانی به راننده مقصر را پوشش می‌دهد. در حالی که بیمه بدنه برای جبران خسارات ناشی از تصادم، تصادفات، آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار به موتور بیمه‌شده استفاده می‌شود.

  • بیمه تکمیلی ملت، که حدود 13 درصد از فروش شرکت بیمه ملت را تشکیل می‌دهد، از جمله محصولات پرطرفدار در این شرکت خصوصی با 8 شعبه و حدود 1800 نماینده فعال است. این بیمه، که خدمات درمانی را به صورت گروهی و خانوادگی ارائه می‌کند، به دو شکل اصلی صادر می‌شود: 1) بیمه درمان کامل که هزینه‌های کامل درمانی بیمه‌شدگان را بر اساس تعهدات قراردادی جبران می‌کند؛ و 2) بیمه درمان تکمیلی که بخشی از هزینه‌های درمانی را براساس تعهدات خود پوشش می‌دهد، معمولاً با وجود یک بیمه‌گر اول یا پایه که بخشی از هزینه‌ها را تأمین می‌کند.

استعلام و خرید آنلاین بیمه ملت از ازکی

برای استعلام، خرید و باخبر شدن از طرح‌ها و پوشش‌های هر کدام از رشته‌های بیمه اولین کار مراجعه به نمایندگان شرکت بیمه ملت است. اما راه سریع‌تر مراجعه به وبسایت ازکی و خرید آنلاین است. ازکی امکان مقایسه بیمه‌نامه‌های شرکت بیمه ملت را با پیشنهادات دیگر و انتخاب بهترین‌ آنها را به شما می‌دهد. برای این کار باید به صفحه اول وب سایت ازکی بروید و رشته بیمه‌ای مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس باید اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید و گزینه استعلام را انتخاب کنید.

ملت از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت رسمی بیمه ملت یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه ملت در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه آتش‌سوزی، بیمه بدنه موتورسیکلت، بیمه زندگی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مسئولیت و بیمه حوادث ازجمله پوشش‌های شرکت بیمه ملت است.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه ملت و همینطور در صفحه بیمه ملت در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه ملت یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه عمر ملت یکی از انواع بیمه اشخاص است که امکان سرمایه‌گذاری و پس‌انداز را به بیمه‌شده می‌دهد.

برای دریافت خسارت از بیمه ملت می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه ملت خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.