بیمیتو خرید آنلاین بیمه
بیمیتو خرید آنلاین بیمه
تصویر بیمه معلم

بیمه معلم

شرکت بیمه معلم، یکی از خوش سابقه‌ترین شرکت‌های بیمه با رتبه توانگری سطح ۱ در کشور است.  در رشته‌‌های بیمه‌ای متنوع معلم هرکدام مزایای منحصربه‌فرد خود را دارد. بیمه عمر معلم می‌تواند یک پس‌انداز مطمئن و مناسب برای سال‌های آینده بیمه‌گذاران و فرزندانشان باشد و سرمایه خوبی را برای آینده فراهم کند. دریافت وام، پرداخت حق بیمه عمر به صورت اقساطی با واریز سالانه، دو بیمه شده تحت پوشش با پرداخت یک هزینه، معاف از مالیات و پوشش‌های بیمه‌ای ازکارافتادگی جزئی و کامل از اصلی‌ترین مزایای بیمه‌ای عمر معلم است. همچنین در بیمه آتش‌سوزی امکان تفکیک موارد تحت پوشش ساختمان‌ها با کاربری‌های متفاوت وجود دارد.

بیمه معلم در یک نگاه

در سال ۱۳۷۳ بیمه معلم با عنوان «شرکت بیمه صادرات و سرمایه‌گذاری» با مشارکت نظام بانکی تاسیس شد. در تیرماه سال ۱۳۸۶ پس از واگذاری بخش عمده سهام شرکت و بر اساس تصمیم سهامداران جدید، نام شرکت به «بیمه معلم» تغییر یافت. بیمه معلم یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های بیمه خصوصی در کشور است که بخش عمده‌ای از سهامداران آن شرکت‌های وابسته به آموزش و پرورش است. در واقع بیمه معلم خدمات ویژه‌ای را به قشر فرهنگیان ارائه می‌دهد. بااین‌حال خدمات این شرکت تنها به محدود به این گروه شغلی نیست و همه افراد و شرکت‌ها می‌توانند از خدمات بیمه معلم استفاده کنند.این شرکت به تدریج حوزه‌ فعالیت خود را گسترش داد با مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به ارائه خدمت در کلیه رشته‌های بیمه زندگی و غیر زندگی پرداخت. این شرکت با بیش از 1500 نمایندگی و 60 شعبه در کشور، رتبه توانگری سطح ۱ را در صنعت بیمه کسب کرده است.

پوشش‌های بیمه معلم

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه معلم

 شرکت معلم همواره بر آن است تا با به‌كارگيری روش‌های نوين ارائه خدمات، رضایت مشتریان خود را جلب نماید. شرکت معلم با اتكا بر سرمايه انسانی متخصص در جهت تامين رضايت كليه ذی‌نفعان تلاش كرده است با بهبود مستمر سبد خدماتش، حضوری موثر در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد. در ادامه بخشی از خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد، معرفی شده است:

 • همه صاحبان وسايل نقليه موتـری زمينی اعم از اشخاص حقيقی «دارندگان اتومبيل‌های شخصی» يا حقـوقی «اتومبيل‌های متعلق به شركت‌ها، ادارات دولتی و …» مسئول جبران خسارات جانی و مالی هستند كه بر اثر حوادث وسيله‌نقليه يا محمولات آنهـا به اشخاص ثالث وارد می‌شود. در بيمه‌نامه حوادث (راننده مقصر حادثه) که امروزه جزئی از بیمه‌نامه شخص ثالث است، بيمه‌گر غرامت (فوت، نقص عضو) مربوط به راننده مقصر حادثه اتومبيل بيمه‌شده ( واژگوني، تصادفات و …) را که از طریق بيمه‌نامه شخص ثالث قابل جبران نیست، حداكثر به میزان مبلغ مندرج در بيمه‌نامه، تحت پوشش قرار می‌دهد.

 • بیمه بدنه خودرو معلم یکی از انواع بیمه ماشین است که به طور کلی خسارت‌‎های مالی واردشده به خودرو را تحت پوشش قرار می‌دهد. در این بیمه‌نامه علاوه بر خسارت‌های وارد شده به خودرو در تصادفات، ماشین در مقابل برخی خطرات دیگر مانند سرقت، آتش‌سوزی و انفجار هم بیمه می‌شود. با خرید بیمه بدنه معلم هزینه‎های دستمزد، تعمیرات و ارزش لوازم اضافه شده به ماشین به قیمت روز حادثه پرداخت خواهد شد. 

 • بیمه آتش‌سوزی یکی از قدیمی‌ترین انواع بیمه‌نامه است. بیمه آتش‌سوزی معلم کلیه خساراتی را جبران می‌کند که به مراکز مسکونی، تجاری و صنعتی در جریان حوادثی مانند آتش‌سوزی، سیل، زلزله، صاعقه و سرقت وارد می‌شود. از مزایای بیمه آتش‌سوزی بیمه معلم می‌توان به تفکیک موارد تحت پوشش ساختمان‌ها با کاربری‌های متفاوت، امکان صدور بیمه‌نامه برای انبار و افزایش سقف بیمه باتوجه‌به شرایط بنا اشاره کرد.

 • بیمه عمر یکی از انواع بیمه اشخاص است که به بیمه‌شده امکان سرمایه‌گذاری و پس‌انداز برای آینده خانواده و فرزندان یا دوران بازنشستگی را می‌دهد. در واقع بر اساس این بیمه‌نامه، مبلغی به‌عنوان حق بیمه پرداخت می‌شود که به‌عنوان سرمایه و اندوخته بیمه‌نامه برای فرد ذخیره خواهد شد. اندوخته بیمه عمر معلم در صورت بروز اتفاقاتی مثل مرگ، بیماری لاعلاج یا احتیاج شخص به مراقبت‌های ویژه پزشکی، به شکل یک‌جا یا مستمری به بیمه‌شده یا به ذی‌نفعانی که تعیین کرده است، پرداخت می‌شود.

  انواع بیمه‌نامه عمر معلم عبارت است از:

  بیمه عمر زمانی ساده انفرادی معلم؛
  بیمه عمر مانده بدهکار انفرادی معلم؛
  بیمه سرمایه‌گذاری انفرادی معلم؛
  بیمه سرمایه‌گذاری مشترک معلم.

 • بیمه تکمیلی یکی از محصولات شرکت بیمه معلم  است که به صورت گروهی عرضه می‌شود. برای خرید این بیمه‌نامه سازمان یا شرکت شما باید بالای ۵۰ کارمند داشته باشد. نکته اصلی اینکه بیمه تکمیلی معلم را نباید با بیمه تکمیلی فرهنگیان اشتباه گرفت. فرهنگیان دارای بیمه تکمیلی دیگری به نام بیمه تکمیلی فرهنگیان هستند.

 • بیمه موتورسیکلت معلم یک بیمه شخص ثالث اجباری برای انواع موتورسیکلت‌ها است که خسارت‌های جانی و مالی ناشی از تصادفات به اشخاص دیگر را پوشش می‌دهد. این شامل دیه، هزینه‌های پزشکی، و خسارت‌های وارد به اموال شخص ثالث می‌شود. همچنین، خسارت‌های وارد به خود راکب نیز تحت پوشش است. علاوه بر این، می‌توان بیمه بدنه خریداری کرد که خسارت‌های موتور ناشی از تصادفات، واژگونی، آتش‌سوزی و بلایای طبیعی را پوشش می‌دهد، که این موارد اخیر نیاز به خرید جداگانه دارند.

 • بیمه مسافرتی معلم برای افرادی که به خارج از کشور سفر می‌کنند طراحی شده است و از زمان خروج بیمه‌گذار از کشور تا ۹۲ روز اعتبار دارد. این بیمه شامل پوشش‌های مختلفی مانند هزینه‌های پزشکی و دندان‌پزشکی، انتقال یا بازگرداندن بیمه‌شده به کشور محل اقامت در صورت حادثه یا بیماری، بازگرداندن جسد، جبران خسارت سفر اعضای خانواده، و پوشش هزینه‌های حقوقی است. سقف تعهدات بیمه بسته به مقصد سفر متفاوت است و از ۵ تا ۵۰ هزار یورو متغیر است. استثنائات این بیمه شامل خسارت‌های ناشی از بلایای طبیعی، تروریسم، جنگ، پرتوهای هسته‌ای، ورزش‌های حرفه‌ای، و مواردی که قبل از صدور بیمه وجود داشته‌اند، می‌شود. خرید بیمه مسافرتی از طریق وب‌سایت ازکی امکان‌پذیر است، که امکان مقایسه پوشش‌ها و قیمت‌ها را فراهم می‌کند. برای دریافت خسارت، بیمه‌گذار باید پس از بازگشت به ایران با مدارک مورد نیاز به شرکت‌های کمک‌رسان مراجعه کند.

بیمه معلم

استعلام و خرید آنلاین بیمه معلم از ازکی

شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت ازکی و انتخاب نوع بیمه‌ای که قصد خرید آن را دارید و وارد کردن اطلاعات خواسته شده، پیشنهادهای داده شده از سوی شرکت‌های مختلف را بررسی و از میان آنها انتخاب کنید. استعلام و خرید آنلاین بیمه معلم از ازکی یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های کسب اطلاعات، مقایسه و خرید بیمه است.

معلم از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت رسمی بیمه معلم یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه معلم در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر و زندگی، بیمه حوادث، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مسئولیت و بیمه باربری ازجمله پوشش‌های شرکت بیمه معلم است.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه معلم و همینطور در صفحه بیمه معلم در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه معلم یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله، بیمه عمر یکی از انواع بیمه اشخاص بیمه معلم است که به بیمه‌شده امکان سرمایه‌گذاری و پس‌انداز برای آینده خانواده و فرزندان یا دوران بازنشستگی را می‌دهد.

برای دریافت خسارت از بیمه معلم می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه معلم خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.