بیمه سرمد

بیمه عمر و زندگی سرمد یکی از امتیازات این شرکت است. پوشش‌هایی که بیمه‌نامه عمر سرمد دارد در مقایسه با پوشش‌های بسیار از شرکت‌های بیمه کامل‌تر است. مثلا پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه و مستمری در زمان ازکارافتادگی توسط برخی از شرکت‌های بیمه‌دیگر ارائه نمی‌شود. بیمه‌گذار بیمه‌نامه می‌تواند بعد از اتمام سال دوم بیمه‌نامه از محل اندوخته بدون نیاز به ضامن و وثیقه وام دریافت کند. حداکثر مبلغی که وی می‌تواند وام بگیرد، تا ۹۰ درصد اندوخته است. اندوخته سرمایه بیمه عمر سرمد معاف از پرداخت مالیات بر اندوخته و مالیات بر ارث است.

بیمه سرمد در یک نگاه

شرکت بیمه سرمد به عنوان شرکت بیمه خصوصی کشور با سهامداری مجموعه بانک صادرات ایران و همراهی شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی و موسسه همیاری غدیر (کارکنان بانک صادرات ایران)، بانک شهر و سهامداران حقیقی تأسیس و با دریافت مجوز از بیمه مرکزی ایران فعالیت خود را از تاریخ یکم آبان ۱۳۹۲ آغاز نموده است.  این شرکت از نظر رضایت مشتریان در پرداخت حق بیمه و تبلیغات صحیح در این صنعت، رتبه بالایی در میان 19 شرکت بیمه دارد.

بیمه سرمد هم‌اکنون ۳۶ شعبه سرپرستی، ۱۲۶۷ نمایندگی شامل ۱۰ شرکت نمایندگی جنرال، ۷۵۵ نماینده حقیقی جنرال و ۵۰۲ نماینده در سراسر کشور دارد.

پوشش‌های بیمه سرمد

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه سرمد

بیمه سرمد انواع بیمه‌نامه‌ها مثل بیمه‌های خودرو، بیمه عمر، بیمه درمان، بیمه باربری و ... را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. موضوع فعالیت شرکت بیمه سرمد به شرح زیر است:

انجام عملیات بیمه‌ای در انواع رشته‌های بیمه‌ای زندگی و غیر زندگی؛
تحصیل پوشش بیمه اتکایی از داخل یا خارج از کشور؛
قبول بیمه‌های اتکایی از موسسات بیمه داخلی و خارجی؛
سرمایه‌گذاری از محل سرمایه، ذخایر و اندوخته‌های فنی و قانونی.

  • بیمه‌نامه شخص ثالث سرمد که برای دارندگان و یا رانندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی اجباری است، خساراتی را که در اثر حوادث وسایل نقلیه و یا محمولات آنها به اشخاص و اموال ثالث وارد می‌شود، تحت پوشش قرار می‌دهد. این آسیب‌ها شامل جرح یا صدمات بدنی حاصل از حوادث رانندگی، نقص عضو یا فوت و یا خسارت واردشده به اموال اشخاص ثالث است. بیمه حوادث راننده هم در بیمه‌نامه‌های شخص ثالث ارائه می‌شود و پوشش تکمیلی برای جبران غرامت فوت و نقص عضو رانندگان مقصر حادثه محسوب می‌شود.

  • بیمه بدنه خسارات واردشده به وسیله‌نقلیه بیمه‌شده را تحت پوشش قرار می‌دهد. این بیمه‌نامه به‌صورت اختیاری و برای پوشش اتومبیل در قبال آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، حوادث و سرقت کلی مورد بیمه خریداری می‌شود. همچنین امکان خرید پوشش‌های اضافی بیمه بدنه هم وجود دارد. جبران هر نوع خسارتی که به خودرو وارد می‌شود و یا از اجزای خودرو سرقت شود، از مزایای این بیمه است.

  • بیمه عمر انفرادی سرمد قراردادی بین بیمه‌گذار و بیمه‌گر است که به‌واسطه آن بیمه‌گر متعهد می‌شود که به ازای دریافت حق بیمه مشخص تا بازه سنی معین، بعد از اتمام قرارداد به او اصل سرمایه همراه با سود را به صورت یکجا یا مستمری و ماهیانه پرداخت کند.

  • برای همه ساختمان‌ها شامل منازل مسکونی، مراکز غیرصنعتی و مراکز صنعتی می‌توان بیمه آتش‌سوزی خریداری کرد. در بیمه آتش‌سوزی شما می‌توانید علاوه بر پوشش‌های اصلی (شامل آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار)، پوشش‌های اضافی (شامل سرقت، زلزله، سیل، ترکیدگی لوله و ...) را انتخاب کنید.  

    بیمه آتش‌سوزی نسبت به سایر بیمه‌ها و همچنین با‌توجه‌به خدمات و پوشش‌های مفیدی که دارد، بیمه‌ای ارزان به حساب می‌آید و شما می‌توانید از طریق ازکی، بیمه آتش‌سوزی سرمد یا سایر شرکت‌های بیمه را بررسی، مقایسه و خریداری کنید.

  • به صورت کلی بیمه تکمیلی به سه شکل انفرادی (دندان‌پزشکی)، خانوادگی، گروهی و مسافران خارج از کشور ارائه می‌شود که در حال حاضر بیمه تکمیلی سرمد فقط به صورت گروهی است و سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف می‌توانند آن را برای کارمندان خود خریداری کنند. با خرید بیمه تکمیلی سرمد یا سایر شرکت‌های بیمه شما می‌توانید تحت پوشش موارد مختلف مثل جراحی، بستری، زایمان، آزمایش و ... قرار بگیرید.  

    همچنین از طریق ازکی علاوه بر بیمه تکمیلی گروهی، امکان استعلام و خرید بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی از شرکت‌های مختلف بیمه وجود دارد.

  • داشتن بیمه مسافرتی آسودگی خاطری برای مسافرام به ارمغان می‌آورد. کلیه مسافرانی که قصد خروج از کشور را دارند، تا سن 85 سالگی می‌توانند با خرید این بیمه‌نامه از مزایای آن در هنگام نیاز در خارج از کشور بهره‌مند شوند. باتوجه‌به پوشش بیمه‌نامه مذکور خسارت ناشی از بیماری، صدمات بدنی و حوادث در خارج از کشور و باتوجه‌به شرایط عمومی قرارداد، تضمین و در محل و به ارز جبران می‌‌شود.

استعلام و خرید آنلاین بیمه سرمد از ازکی

همه افراد همواره به دنبال شرکت بیمه‌ای هستند که بهترین خدمات را به آنها ارائه داده و امکان پرداخت اقساطی هزینه بیمه‌نامه را فراهم کند. در چنین مواردی شما تنها می‌توانید با مقایسه میان شرکت‌های بیمه مختلف، بهترین گزینه را انتخاب کنید. ازکی امکان خرید آنلاین بیمه سرمد و مقایسه و استعلام بیمه سرمد را در رشته‌های مختلف بیمه فراهم کرده است. ازکی این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید قیمت، خدمات و پوشش‌های مختلف بیمه سرمد را با شرکت‌های مختلف بررسی کرده و به‌این‌ترتیب بهترین بیمه را برای خود انتخاب کنید.

با استفاده از پاسخگویی موثر و 24 ساعته پشتیبانان ازکی می‌توانید بهترین نوع بیمه را انتخاب کنید و به‌راحتی و در مدت کوتاهی، آن را خریداری کنید. با خرید از این سایت، شما می‌توانید در مدت‌ زمان بسیار کوتاهی، به‌طور رایگان بیمه‌نامه را درب منزل خود تحویل گرفته و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفترهای بیمه نخواهید داشت.

سرمد از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت بیمه سرمد یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه سرمد در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

بیمه سرمد انواع بیمه‌نامه‌ها مثل بیمه‌های خودرو، بیمه عمر، بیمه درمان، بیمه باربری و ... را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه سرمد و همینطور در صفحه بیمه سرمد در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه سرمد یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه عمر انفرادی سرمد قراردادی بین بیمه‌گذار و بیمه‌گر است که به‌واسطه آن بیمه‌گر متعهدمی‌شود که به ازای دریافت حق بیمه مشخص تا بازه سنی معین، بعد از اتمام قرارداد به او اصل سرمایه همراه با سود را به صورت یکجا یا مستمری و ماهیانه پرداخت کند.

برای دریافت خسارت از بیمه سرمد می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه سرمد خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.