بیمه سرمد

سال تاسیس:
1392
درباره بیمه سرمد
نظرات کاربران

بیمه سرمدبیمه سرمد

بیمه سرمد یک شرکت بیمه خصوصی است که بیش از 7 سال از تاسیس آن می‌گذرد. سهامداران اصلی بیمه سرمد، بانک صادرات ایران و بانک شهر است.  
حوزه اصلی فعالیت بیمه سرمد، در زمینه فروش و ارائه خدمات انواع بیمه از جمله بیمه‌های اشخاص، بیمه خودرو و ... است و این شرکت هدف اصلی فعالیت خود را، توسعه و گسترش انواع رشته‌های بیمه به خصوص بیمه‌های زندگی و افزایش سهم از بازار آن می‌داند.  
بیمه سرمد در تمام سال‌های فعالیت خود، در سطح یک توانگری مالی قرار داشته است.


سهم بازار بیمه سرمدموقعیت بیمه سرمد در صنعت بیمه کشور

بیمه مرکزی به عنوان یک نهاد ناظر بر شرکت‌های بیمه، هر سال آمار این صنعت را در قالب سالنامه آماری منتشر می‌کند. بر اساس آخرین سالنامه بیمه مرکزی که مربوط به سال 98 است، بیمه سرمد از بین 29 شرکت بیمه مورد تأیید بیمه مرکزی، رتبه هفدهم را از نظر تعداد فروش بیمه‌نامه در اختیار دارد.  
سایر آمار و ارقام مربوط به بیمه سرمد را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

 

آمار و ارقام بیمه سرمد

 

بعد از بیمه‌های خودرو، پرفروش‌ترین رشته‌های بیمه‌ای در این شرکت، بیمه آتش سوزی، بیمه حوادث و بیمه عمر است.


خدمات بیمه سرمدخدمات بیمه سرمد

همانطور که گفتیم بیمه سرمد انواع رشته‌های بیمه‌ای را ارائه می‌دهد که در ادامه آنها را بررسی می‌کنیم.

بیمه ماشین بیمه سرمدبیمه‌های اتومبیل سرمد

بیمه شخص ثالث سرمدبیمه شخص ثالث سرمد

بیمه شخص ثالث بیمه‌ای اجباری برای همه دارندگان وسیله نقلیه از جمله خودرو است. این بیمه توسط همه شرکت‌های بیمه از جمله بیمه سرمد ارائه می‌شود. بیمه شخص ثالث سرمد و سایر شرکت‌های بیمه از نظر مبلغ حق بیمه و سایر پوشش‌ها و شرایط یکسان است؛ چون حق بیمه و شرایط بیمه شخص ثالث توسط بیمه مرکزی تعیین و اعلام می‌شود.  
شما می‌توانید بیمه شخص ثالث سرمد را به صورت یک ساله و همراه با امکان پرداخت خسارت آنلاین از بیمیتو خریداری کنید.

بیمه بدنه سرمدبیمه بدنه سرمد

بیمه بدنه یکی دیگر از بیمه‌های خودرو است که در سال‌های اخیر با توجه به افزایش قیمت خودروها و هزینه قطعات آن، جزو بیمه‌های پرطرفدار شده است.  
در بیمه بدنه سرمد هم مانند سایر شرکت‌های بیمه، یک دسته پوشش اصلی (شامل تصادف، سرقت، آتش سوزی، صاعقه و انفجار) و یک دسته پوشش فرعی (شامل سرقت قطعات، بلایای طبیعی، شکست شیشه، رنگ و مواد شیمیایی، نوسانات بازار و ...) ارائه می‌شود.  
قیمت بیمه بدنه سرمد در مقایسه با سایر شرکت‌های بیمه، مناسب است؛ به خصوص بعد از انتخاب پوشش‌های اضافی.

بیمه آتش سوزی بیمه سرمدبیمه آتش سوزی سرمد

برای همه ساختمان‌ها شامل منازل مسکونی، مراکز غیرصنعتی و مراکز صنعتی می‌توان بیمه آتش سوزی خریداری کرد. در بیمه آتش سوزی شما می‌توانید علاوه بر پوشش‌های اصلی (شامل آتش سوزی، صاعقه و انفجار)، پوشش‌های اضافی (شامل سرقت، زلزله، سیل، ترکیدگی لوله و ...) را انتخاب کنید.  
بیمه آتش سوزی نسبت به سایر بیمه‌ها و همچنین با توجه به خدمات و پوشش‌های مفیدی که دارد، بیمه‌ای ارزان به حساب می‌آید و شما می‌تواند از طریق بیمیتو، بیمه آتش سوزی سرمد یا سایر شرکت‌های بیمه را بررسی، مقایسه و خریداری کنید.

بیمه عمر سرمدبیمه عمر سرمد

بیمه عمر یکی دیگر از بیمه‌هایی است که توسط بیمه سرمد ارائه می‌شود. در بیمه عمر سرمد و سایر شرکت‌های بیمه، شما می‌توانید با پرداخت مبلغی مشخص برای مدتی مشخص، هم از پوشش‌های بیمه‌ای مثل فوت، نقص عضو، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، بیماری‌های خاص و ... استفاده کنید و هم به عنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن آن را خریداری کنید.  
امکان دریافت مشاوره، مقایسه و خرید آنلاین بیمه عمر سرمد و سایر شرکت‌های بیمه در بیمیتو وجود دارد.

بیمه درمان تکمیلی سرمدبیمه درمان تکمیلی سرمد

به صورت کلی بیمه تکمیلی به سه شکل انفرادی، خانوادگی و گروهی ارائه می‌شود که در حال حاضر بیمه تکمیلی سرمد فقط به صورت گروهی است و سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف می‌توانند آن را برای پرسنل خود خریداری کنند. با خرید بیمه تکمیلی سرمد یا سایر شرکت‌های بیمه شما می‌توانید تحت پوشش موارد مختلف مثل جراحی، بستری، زایمان، آزمایش و ... قرار بگیرید.  
همچنین از طریق بیمیتو، علاوه بر بیمه تکمیلی گروهی، امکان استعلام و خرید بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی از شرکت‌های مختلف بیمه وجود دارد.

بیمه مسافرتی سرمدبیمه مسافرتی سرمد

بیمه مسافرتی یکی از اقدامات بسیار ضروری و مفید قبل از سفر به کشورهای خارجی است. استعلام و خرید بیمه مسافرتی سرمد و سایر شرکت‌های بیمه به صورت کاملا آنلاین، سریع و راحت از بیمیتو انجام می‌شود.  
در بیمه مسافرتی سرمد شما می‌توانید از پوشش‌های مختلف مثل موارد زیر استفاده کنید:

  • پرداخت هزینه فوریت‌های پزشکی در طول سفر
  • پرداخت هزینه‌ بار مسافر در صورت گم شدن بار
  • پرداخت هزینه‌های بستری و درمانی
  • پرداخت هزینه‌های دارو
  • انتقال جسد بیمه‌گزار به کشور در صورت فوت او در طول سفر
  • و...

 

بیمه حوادث سرمدبیمه حوادث سرمد

در بیمه حوادث بیمه‌گزار در برابر حوادث مختلفی که منجر به فوت، نقص عضو، ازکارافتادگی یا هزینه پزشکی شود، تحت پوشش بیمه خواهد بود.  
این بیمه که توسط بیمه سرمد هم ارائه می‌شود، می‌تواند برای بسیاری از افراد به خصوص کسانی که مشاغل پرخطر دارند و یا کارفرماها بسیار مفید باشد.

بیمه مسئولیت سرمدبیمه‌ مسئولیت سرمد

در بیمه مسئولیت، مسئولیت‌های ناشی از کار بیمه‌گزار تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد. بیمه مسئولیت سرمد انواع مختلفی دارد. مثل بیمه مسئولیت عمومی، بیمه مسئولیت تولیدکنندگان، بیمه مسئولیت حرفه‌ای، بیمه مسئولیت کارفرمایان و ...

بیمه مهندسی سرمدبیمه‌ مهندسی سرمد

در بیمه مهندسی، خسارت‌های ناشی از ساخت و سازهای مهندسی و پروژه های اجرایی جبران می‌شود؛ این بیمه می‌تواند برای مهندسین مشاور، صاحبان صنایع، کارفرماها و پیمانکاران بسیار مفید و ضروری باشد.  
بیمه مهندسی توسط بسیاری از شرکت‌های بیمه از جمله بیمه سرمد ارائه می‌شود.

بیمه کشتی بیمه سرمدبیمه باربری سرمد

بیمه باربری قدیمی‌ترین رشته بیمه‌ای است که در آن، بار بیمه‌گزار از مبدا تا مقصد تحت پوشش قرار می‌گیرد. این بیمه توسط شرکت‌های مختلف از جمله بیمه سرمد ارائه می‌شود.